تغيير مديران اصلاح طلب در گيلان
ساعت ۱:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٢/٥/٢٩  کلمات کلیدی:

 روند تغيير مديران بومي و بخصوص اصلاح طلب در گيلان از مدتي قبل آغاز گرديده  و مديريت كلان استان بدون هيچگونه توضيحي در اين زمينه، در آخرين حركت دست به تغيير حق شناس فرماندار صومعه سرا زده است و همه اينها در شرايطي است كه در بسياري از ادارات استان ضعف مديراني كه اكثراً غيربومي نيز هستند به مشكلي لاينحل براي گيلان تبديل شده است.
شايد نتوان حق شناس را مديري كارآمد و مدبر قلمداد كرد اما اگر به ساير ادارات و فرمانداريهاي استان  نگاهي حتي سطحي بياندازيم، حق شناس را مديري لايقتر از ديگران مي يابيم و اين در حاليست كه جانشين وي كه سابقه فرمانداري در شهرستان سياهكل را نيز داشته، كارنامه موجهي در پرونده خويش ندارد.
در همين ارتباط شوراي هماهنگي گروههاي جبهه دوم خرداد استان گيلان طي بيانيه‌اي نسبت به عزل فرماندار صومعه سرا اعتراض  و نگراني خود را از روند عزل و نصب مديران در استان اعلام كرده است.
همچنين انجمن اسلامي دانشگاه پيام نور صومعه سرا نيز نسبت به بركناري فرماندار اين شهر اعتراض كرده و در اطلاعيه‌اي آورده است: ما در جامعه‌اي زندگي مي كنيم كه شعار رئيس جمهور آن داشتن جامعه‌اي مدني و استوار با پشتوانه‌اي مردمي است... در چنين شرايطي حضور حق شناس در اين شهر نقطه اميد مردم و بخصوص دانشجويان به شمار ميرفت.