دختري با لباس مردانه
ساعت ۱٠:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٢/۳/۱٢  کلمات کلیدی:
دختري 15 ساله بنام رويا مدتي قبل در اردبيل از منزلش خارج شده و به سمت آستارا حركت ميكند. از سوي دادگستري آستارا اين پرونده به پليس آستارا براي پيگيري احاله ميشود و پليس تحقيقات خود را براي يافتن اين دختر 15 ساله آغاز ميكند.
در همين زمان به پليس اطلاع داده ميشود كه دختري در خيابانهاي شهر با لباس مردانه تردد كرده و با تعدادي از جوانان شهر اقدام به برقراري ارتباط نامشروع كرده است. پليس در ادامه تحقيقات متوجه ميشود كه دختر فوق همان دختر فراري 15 ساله است. رويا كه 11 روز قبل از منزل فرار كرده بود با شخصي بنام فردين آشنا گرديده و فردين با همدستي تعدادي از دوستانش به قوادي پرداخته و جوانان شهر را به محل اختفاي رويا ميبردند تا از او كامجويي نمايند.
تحقيقات پليس منجر به دستگيري فردين و رويا شده و در همين ارتباط 6 جوان ديگر بنامهاي سجاد، پيام و نعمت از اهالي آستارا و عباس، علي و امير از دانشجويان ساكن آستارا نيز دستگير ميشوند.در منزل 3 دانشجوي فوق مقدار زيادي سي دي، مشروب و مواد مخدر نيز توسط پليس كشف ميشود.
تحقيقات پليس ادامه پيدا ميكند و آنان درمي يابند كه گرداننده اصلي اين باند فردي بنام الف ـ ف بوده كه نقش اصلي را در اختفاي رويا برعهده داشته است. و پس از دستگيري وي فردي بنام سيامك كه در امر جابجايي رويا نقش داشته نيز دستگير ميشود.
رويا شهري را بهم ريخت....