آخرین نظرسنجی: موسوی 21 میلیون

مطابق تازه‌ترین نظرسنجی صورت گرفته در کشور، میرحسین موسوی با حدود 21 میلیون رای معادل 54 درصد آرای کل واجدین شرایط شرکت در انتخابات، منتخب مردم در مرحله اول انتخابات خواهد بود.
به گزارش آفتاب، براساس یک نظرسنجی معتبر که توسط یک گروه دانشگاهی طی روزهای 5 تا 15 خرداد در سراسر کشور انجام گرفته است، میر حسین موسوی با اخذ 54 درصد از آرای کل کشور در دوره اول انتخابات ریاست جمهوری به عنوان منتخب مردم برگزیده خواهد شد.
بنا به این گزارش، موسوی در 24 استان از 30 استان کشور حائز رای اول مردم خواهد بود و در 14 استان کشور بیش از 50 درصد آرای مردم را به خود اختصاص خواهد داد.
در بخش دیگری از این گزارش آمده است که بیشترین درصد آرای موسوی در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان با بالاتر از 75 درصد آرای شهروندان این استان‌هاست.
در بخش دیگری از این گزارش آمده است که محمود احمدی‌نژاد حائز 21 درصد آرای کل کشور خواهد بود و در 4 استان خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد حائز اکثریت آرای شهروندان این استان‌ها خواهد بود.
همچنین مهدی کروبی حائز 5/8 درصد آرای کل کشور خواهد بود و در استان‌های لرستان و چهارمحال و بختیاری گوی سبقت را از رقبا خواهد ربود و در نهایت محسن رضایی نیز حائز 8 درصد آرای شرکت کنندگان در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود.
گفتنی است میزان مشارکت مردم در انتخابات در این نظرسنجی بالاتر از 83 درصد برآورد شده است.

 

/ 4 نظر / 9 بازدید
فرید

سلام بر تو ای هموطن ایا از پس مخارج زندگی خود بر نمیایید؟؟ ایا دنبال یک راه حل برای غلبه بر مشکلات مالی خود هستید؟ ما برای این مساله مشترک همه یک راه حل داریم. درباره کمپانی پارمیس که بصورت قانونی در ایران ثبت شده چیزی شنیدی؟ میخواهی ماهی 5تا8 درصد سود بگیری؟ میخوای سرمایه هات توسط بانک تضمین بشن؟ میخواهی از درامد بازاریابی ماهانه10ها ملیونی استفاده کنی؟ و خیلی چیزای دیگه از سایت ما دیدن کنید

آیتا

سلام دوست عزيز به فروشگاه منم سر بزن خوشحال مي شم عزيزم "فروشگاه اينترنتي آيتا شاپ " فروش جديدترين فيلم ها ، کارتون ، نرم افزار ، بازي و... با 35% پايين تر از قيمت پشت جلد کالاها "">> اخراجي ها 2 - يوسف پيامبر ايراني - جي تي اي <<" """""""""""" Www.aytashop.com """""""""""""""

shadmehr

تجربه انتخابات دوم خرداد و سوم تیر ثابت کرد که این آمار ها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند . این آمار از برتری موسوی فارس از برتری 63 درصدی احمدی ن}اد و جالب اینکه سایت رضایی او را دوم میداند .

میلاد

موسوی خائن به نظام ومملکت هست.کسی که به ولایت فقیه دهن کجی کرد هیچوقت مورد تائید ملت نیست وآن تعداد هم که در تهران شلوغ کرده بودند اولا بدون استثنا الواطی(دختر وپسر) بودند ودر ثانی کل ایران که تهران نیست وثالثا کسی که در مقابل همه کس وهمه چیز بایستد بی شک دیکتاتور ودروغگو است که موسوی خائن دقیقا همه این موارد را داراست. مرگ بر ضد ولایت فقیه درود برخامنه ای امید اسلام وجهان سرافراز باد میهن من بدست توانای ابرمرد جهان احمدی نژاد دلاور نصیحتی بتو دوست عزیز اینکه: چرا خودت را سپر آدمی کرده ای که هیچ منطق واصولی ندارد؟ چرا جوانی خودت را بخاطر یک مرد کله شخ وآب به اسیاب دشمن ریز داغون میکنی؟ موسوی تشنه قدرت بود وسالها عقده بدل بود وهمیشه آتش زیر خاکستر بود تا روزی برای قدرت اینجوری بیاری آمریکا ومنافین و... قد بیاورد.چون همه دشمنان نظام وامام خمینی وایران در جهان از او دارند حمایت میکنند وموسوی خائن حتی یک بار از این دشمنان قسم خورده امام و... برائت نکردواین نشانه نیت پلید موسوی است. پس آگاه باش روزی به سراغ تو خواهند آمد.شما در سر سفره رهبر کبیر نشسته اید آنوقت اینجوری مخالف رهبری هستید؟ م