انتخابات در گیلان بدون غولها!

در حالی پس فردا انتخابات دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در گیلان همزمان با سایر کشور برگزار می شود که در این انتخابات هیچ یک از چهره های سرشناس سیاسی و اقتصادی گیلان به دلایل مختلف حضور ندارند.
نوبخت، مودب پور، احمد و قاسم رمضانپور، حضرتی، فیاض زاهد، اسلامپرست، صالح،  ندیمی، شجاع، اطهری، اسلامدوست، حسن زادگان، شاخصی، شاه کویی، جماعتی،  قره یاضی، روشنک سیاسی، سروش اکبرزاده و اسماعیل حاجی پور و بسیاری دیگر از چهره های شناخته شده استان گیلان به انحای مختلف از حضور در انتخابات مجلس دوره هشتم در گیلان محروم یا کناره گیری کردند.
نوبخت، مودب پور،اسلامپرست، صالح، اطهری، سیاسی، اکبرزاده اصلا ثبت نام نکرده و برادران رمضانپور، جماعتی، ندیمی، زاهد، اسلامدوست و حاجی پور رد صلاحیت شدند و حضرتی و قره یاضی از تهران کاندیدا شدند.
و دراین میان تنها صادق زاده و ربانی از رشت و حق شناس از انزلی از چهره های شناخته شده اصلاح طلبان در استان گیلان هستند که به مصاف اصولگرایان رفته و می خواهند از جایگاه اصلاح طلبی در گیلان دفاع نمایند.
روز جمعه در نبود غولها انتخابات رنگ و بویی دیگر دارد. کسانی که با حضور خود می توانستند حوزه های رای گیری را شلوغتر از همیشه نمایند. اما غولها نیستند و در نبود آنها پیروزی اصولگرایان کار سختی  نخواهد بود و خیلی هنرمندانه نیست.
 

/ 0 نظر / 8 بازدید