گاز شهرهای گیلان قطع گردیده است

از عصر امروز به مرور تمامی مشترکین گاز در استان گیلان برای استفاده از این نعمت محروم شدند و خبرهای رسمی حاکی از آن است که در این استان تنها در شهرهای تالش و آستارا که گاز مصرفی آنان از جمهوری آذربایجان تامین می شود شب گرمی خواهند داشت و سایر اهالی گیلان باید با محبت و مهربانی و بخاریهای برقی سرمای شب را به امید رفع این مشکل به صبح برسانند.
در حالیکه خبرگزاری ایرنا هیچ خبری از این مشکل در سایت خود درج نکرده است خبرگزاری فارس مصاحبه ای با مدیرعامل شرکت گاز گیلان انجام داده است که در آن وعده داده شده که کار تعمیرات تا صبح فردا طول  می‌کشد و از فردا به تدریج یکایک شهرستان‌ها گازدار می‌شوند و ایشان و همکارانشان تلاش خواهند کرد تا ظهر فردا گاز در شهرستان‌های استان برقرار شود.
همچنین معاون استاندار گیلان نیز اعلام کرده است که به دلیل افت فشار و قطعی گاز در گیلان تمام مقاطع تحصیلی شامل ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه‌ها، آموزش عالی، دولتی، آزاد و... فردا دوشنبه تعطیل است.
معاون عمرانی استاندار گیلان در گفتگو با فارس با تاکید بر اینکه افت فشار و قطعی گاز برای ارتقای خط لوله گاز لاکان است، خاطرنشان کرد: امروز در شورای تامین استان تصمیم گرفته شده که به دلیل سردی هوا و قطعی گاز،  از فردا تمام مقاطع تحصیلی شامل ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، آموزشگاه‌های عالی، دانشگاه‌های دولتی، آزاد، و... در سراسر گیلان در شیفت صبح و عصر تعطیل است.
وی، درباره زمان فعالیت اداره‌های گیلان، بیان داشت: از فردا تمام اداره‌ها به جز خدماتی، یک ساعت دیرتر به اداره می‌روند و  یک ساعت زودتر اداره را تعطیل می‌کنند.
نکته جالب در سخنان معاون استاندار استفاده از کلمه (از فردا) است که معنای خاصی به جملات وی می دهد.

/ 0 نظر / 25 بازدید