اگر بازيكنان پگاه رشت دچار استرس نشوند

پيروزي تيم پگاه رشت (استقلال شهرداري سابق) مقابل تيم پيام پيكان مشهد باعث گرديد كه ميزبان گيلاني مكان دوم جدول را تصاحب نمايد تا با اميدواري زيادتري نسبت به دو تيم تعقيب كننده خود يعني تراكتورسازي تبريز و پيام پيكان مشهد به حضور در ليگ برتر فصل آينده بيانديشد.
آبي پوشان رشتي در ديدار مقابل پيام پيكان بر خلاف مسابقه با ماشين سازي تبريز بسيار شادابتر و با انگيزه تر نشان دادند و پس از اينكه استرس طبيعي دقايق نخست بازي را پشت سر نهادند، بيشتر بر توپ و ميدان تسلط يافتند و به همين جهت نيز سزاوارانه سه امتياز اين ديدار حساس را به حساب خود واريز نمودند.
حالا بازيكنان تيم رشتي براي اينكه صعود خود به ليگ برتر را جشن بگيرند، تنها به سه امتياز ديدار با راه آهن در تهران نيازمند هستند تا بدون توجه به نتايج ساير بازيها بدنبال شموشك كه قبلاً صعودش به ليگ برتر مسجل شده بود، بالا روند.
شرايط خاص تيم پگاه بدون شك ايجاب ميكند كه آنها در ديدار آخر دچار استرس نشوند و در اين صورت با توجه به توان بالاي فني آبي پوشان رشتي نسبت به راه آهن تهران، پيروزي در روز آخر نيز بسيار محتمل به نظر ميرسد.
حاشيه هاي ديدار پگاه با پيام پيكان
از نكات جالب ديدار پگاه رشت و پيام پيكان تهران حضور حدود 30 هزار تماشاگر در اين ديدار بود كه بصورت يكپارچه از تيم مركز استان حمايت ميكردند.
عليرغم آنكه رضا وطنخواه سرمربي پيام پيكان نسبت به نحوه قضاوت يثربي داور اين ديدار شاكي بود و حتي با مشت شيشه رختكن را شكست، اما داور بيشتر به سود مشهديها سوت زد كه اين امر پس از گل دوم پگاه كاملاً مشهود بود.
اميرحسين سلامي بخش مهاجم تيم پگاه با گلي كه در اين ديدار به ثمر رساند، با 15 گل بهمراه تبريزي مهاجم عقاب تهران در صدر جدول گلزنان ليگ دسته اول ايران قرار گرفت.

/ 0 نظر / 2 بازدید