بانوي 125 ساله گيلاني يك تار موي سفيد در سر ندارد

مهربانو مرادي بانوي 125 ساله گيلاني اهل روستاي دو ساله ده عمارلو از توابع شهرستان رودبار است كه تاكنون يك تار موي از سر وي سفيد نشده است و رمز طول عمر خود را كار و تلاش و استفاده از غذاهاي تازه و محلي مي داند.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

به گزارش ايسنا مهربانو مرادي بانوي 125 ساله گيلاني كه هم اكنون درسلامت كامل به سرمي برد و تاكنون به هيچ پزشكي مراجعه ننموده است و در روستاي دو ساله ده واقع در ارتفاعات عمارلوي شهرستان رودبار زندگي مي كند.

وي داراي 2 فرزند و 60 نوه، نتيجه و نبيره است، مهربانو مرادي در تمام طول عمر خود به كار كشاورزي و پرورش دام پرداخته است.

مهربانو مرادي در گفتگو با ايسنا اظهار داشت: تاكنون چندين بار به زيارت مشهدمقدس مشرف شده است و هم اكنون 9 ماه از سال در روستاي خود به سر مي برد و 3 ماه باقي مانده در شهرستان رشت و در كنار پسرش عطاء ا... رحيمي زندگي مي كند.

وي گفت: هرگز غذاي مانده امروز را روز بعد نميخورم و قوت اصلي من همواره نان مي باشد و شب ها زود مي خوابم و صبح قبل از اذان بيدار مي شوم.

مهربانو مرادي ضمن تشكر از زحمات پسرش كه طي 40 سال گذشته همواره از او مراقبت كرده است تنها آرزوي خود را ديدار با معبود عنوان كرد.

 

 

/ 1 نظر / 8 بازدید
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.