اخبار گیلان

در پی افت دما؛گیلان خنک شد
کارشناس اداره کل هواشناسی استان گیلان گفت: با آغاز بارندگی از روز جمعه در استان گیلان و کاهش دما، هوای استان خنک شد.
'فروغ مومن پور' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون وضعیت دمای استان گیلان طی روز جاری (شنبه) نسبت به سه روز قبل بین هشت تا 12درجه سانتی گراد کاهش یافته و از شدت گرمای در این استان کاسته شده است.
وی افزود: در هفته گذشته حداکثر دما در برخی از شهرهای استان گیلان مانند رشت تا 37درجه سانتی گراد رسید که برای برخی افراد تحمل آن در شرایط شرجی بسیار سخت بود.
مومن پور، پیش بینی کرد: با نفوذ سامانه پر فشار در سطح زمین و گذر جریانات از سطح فوقانی جو در سواحل دریای خزر، بارندگی های پراکنده تا روز چهارشنبه در استان گیلان ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، اداره کل هواشناسی بارندگی ها را در 24ساعت اخیر در شهرهای آستارا ، کیاشهر، رودسر، دیلمان ، و جیرنده کمتر از یک میلیمتر، انزلی 11، لاهیجان پنج، ماسوله هفت و رشت را هفت میلیمتر باران اعلام کرد.
همایش بزرگ روز خبرنگار در رشت
رئیس خانه مطبوعات گیلان از برگزاری همایش بزرگ روز خبرنگار با حضور 300 خبرنگار این استان در 17 مرداد در رشت خبر داد.
کاپیتان داماش گیلان:
حریف سختی برای استقلال هستیم
کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان گفت: برای کسب امتیاز به تهران می‌رویم و حریف سختی برای استقلال هستیم.
/ 1 نظر / 10 بازدید
مازیار

به نام خدایی که دریای همیشگی کاسپین رو افرید سلام به اقای سراوانی.از اینکه دوباره شروع به کار کردید خوشحالم و امیدوارم این بار پر بار تر از قبل فعالیت بکنید. امیدوارم شما هم به همراه ما در این فصل موفقیت های پی در پی داماش رو بنویسید. داماش چشمه خروشانی...........سرباز سردار گیلانی