داماش با قدرت ادامه می دهد

 

امیر عابدینی دستگیر نشده است ! امیر عابدینی روی صندلی ریاست خود در باشگاه داماش نشسته و پشت سر هم در مصاحبه با رسانه های مختلف خبر بازداشتش را تکذیب می کند . او امروز بیش از هر زمان دیگری پاسخگوی خبرنگاران بود . ساعتی قبل چند سایت خبری در بخش سیاسی اخبار خود خبر از بازداشت مدیرعامل یک تیم لیگ برتری دادند که قبلا استاندار بوده است و او کسی نیست جز امیر عابدینی . مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در مصاحبه ای کوتاه با سایت گل در این مورد توضیح می دهد :
نشانی و کدهای مطرح شده در اخبار چند سایت خبری شما را بازداشت شده معرفی کرده اند !
بله . این خبر کذب را خودم خواندم و متاسفم که این گونه با آبروی افراد بازی می کنند
شما الآن کجا هستید ؟
من پشت میز کارم نشستم . صحیح و سالم و در حال مصاحبه با شما هستم . امشب هم می خواهم تا صبح در دفترم بمانم تا دروغپردازان شاید از رو بروند !
چرا باید چنین خبری منتشر شود ؟
من خودم ترجیح می دهم فکر کنم که کسی با من دشمنی ندارد و این موضوع هم هیچ ارتباطی به فوتبال و پرسپولیس ندارد اما بعضی ها معتقدند که این خبرسازی بی ارتباط با دربی روز جمعه نیست . شاید بعضی ها فکر کردند اگر خدایی نکرده پرسپولیس نتیجه مناسبی در بازی روز جمعه نگیرد علی دایی و من ممکن است مورد تشویق قرار بگیریم !
منظور شما مدیران فعلی باشگاه پرسپولیس هستند ؟
من از کسی اسم نبردم . اتفاقا می خواهم برای اینکه خبر دستگیری ام تکذیب شود همگان باور کنند روز جمعه به ورزشگاه آزادی بروم و مسابقه را از نزدیک تماشا کنم ! این طوری همه من را می بینند و باور می کنند !
گفته می شود شایعه دستگیری شما شاید به ماجرای امیرخسروی ، مدیر کارخانه داماش مربوط می شود . آیا ارتباطی وجود دارد ؟
خیر . آقای خسروی عضو مجمع ما بودند که دیگر نیستند و باشگاه داماش هیچ گونه ارتباطی با این ماجرا ندارد .
می گویند که باشگاه داماش منحل می شود ؟
هواداران نگران نباشند . ما با قدرت به کار خود ادامه می دهیم و به این شایعات اصلا توجه نکنند !

/ 0 نظر / 18 بازدید